Taksi Butonları Gereksiz Kullanılmasın

Vatandaşlara hizmet olsun diye Polatlı nın önemli caddelerinden olan Eti caddesi ve Ankara Caddesi ne yerleştirilen taksi butonları, gereksiz kullanımlardan dolayı Polatlı daki taksicileri zor durumda bırakıyor.

Polatlı daki Taksiciler, özelikle trafiğin yoğun olduğu akşam saatlerinde gereksiz kullanımla çok karşılaştıkları için çok zaman kaybettiklerine dikkat çekiyorlar. Çoğu zaman çocukların da butonu kullandığını anlatan Polatlı lı mağdur taksiciler, bazı vatandaşların ise butona bastıktan sonra kendilerini beklemeyip yoldan geçen başka taksiye bindiklerini de Söylediler.

Polatlı daki taksiciler, bu duruma karşı halkı daha duyarlı olmaya davet etti. Halkın kendilerine sunulan bu hizmeti kötüye kullanmamaları gerektiğini anlatan Polatlı lı taksiciler “Taksi çağrı butonlarının bazıları Polatlının Ters Yollarında. O Zile ulaşmak için dakikalarca yol almamız gerekiyor. Özellikle akşam saatlerinde trafik yoğun olduğu için zor anlar yaşıyoruz. Halkımız bazen butona bastıktan sonra butonlarda yazılı plakaların gelmesini beklemeden yoldan geçen bir başka sarı taksiye binip istediği yere gidebiliyor.
Bizler de bu durumdan dolayı mağdur oluyoruz. Bu taksi butonları aslında halka bir hizmettir. Halkımızı biraz daha duyarlı olmaya davet ediyoruz.

  
1661 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın